Hakkımızda

A Gayrimenkul Değerleme  A.Ş uluslararası değerleme standartları kapsamında; tüm kamu kuruluşları, gerçek tüzel ve özel kuruluşlar ile gerçek kişilere yönelik gayrimenkul değerleme hizmeti vermek, gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve değer tespiti ile pazar araştırması ve piyasa analizlerini yapmak üzere kurulmuştur.

Şirketimiz, Sermaye Piyasası Kurulu’nun “Sermaye Piyasası  mevzuatı çerçevesinde değerleme hizmeti verecek şirketler ve bu şirketlerin kurulca listeye alınmalarına ilişkin esaslar hakkındaki tebliğ” çerçevesinde kurulca listeye alınmış, Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yönetmeliğin ilgili maddesi kapsamına giren "gayrimenkul, gayrimenkul projesi veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlemesi" hizmeti verme konusunda yetkilendirilmiştir.

A Gayrimenkul Değerleme A.Ş. konusunda uzman olup piyasa ve  çeşitli kurumlarda değerleme ile ilgili uzun yıllar hizmet vermiş tecrübeli yönetim kadrosu ve donanımlı birimleri ile sektörün içinde yer almaktadır. Uluslararası değerleme standartlarına bağlı, yüksek kalite ve güvenilirlik ilkesinden ödün vermeden kurumsal yaklaşım ve hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Bilgi Toplumu Hizmetleri
     
Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

https://e-sirket.mkk.com.tr/esir/Dashboard.jsp#/sirketbilgileri/11352

 

 

Copyright 2011 - A Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Anasayfa    |   Kurumsal    |   Haberler & Duyurular    |    Referanslarımız    |   Sürekli Bilgilendirme

Web Tasarım |