Hakkımızda

Hakkımızda

A Gayrimenkul Değerleme A.Ş uluslararası değerleme standartları kapsamında; tüm kamu kuruluşları, gerçek tüzel ve özel kuruluşlar ile gerçek kişilere yönelik gayrimenkul değerleme hizmeti vermek, gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve değer tespiti ile pazar araştırması ve piyasa analizlerini yapmak üzere kurulmuştur.

Şirketimiz, Sermaye Piyasası Kurulu’nun “Sermaye Piyasası mevzuatı çerçevesinde değerleme hizmeti verecek şirketler ve bu şirketlerin kurulca listeye alınmalarına ilişkin esaslar hakkındaki tebliğ” çerçevesinde kurulca listeye alınmış, Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yönetmeliğin ilgili maddesi kapsamına giren "gayrimenkul, gayrimenkul projesi veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlemesi" hizmeti verme konusunda yetkilendirilmiştir.

A Gayrimenkul Değerleme A.Ş. konusunda uzman olup piyasa ve çeşitli kurumlarda değerleme ile ilgili uzun yıllar hizmet vermiş tecrübeli yönetim kadrosu ve donanımlı birimleri ile sektörün içinde yer almaktadır. Uluslararası değerleme standartlarına bağlı, yüksek kalite ve güvenilirlik ilkesinden ödün vermeden kurumsal yaklaşım ve hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Sermaye Piyasası Kurulu

Şirketimiz, Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu’nun 03.12.2010 tarihli kurul kararı ile "Değerleme Hizmeti Verecek Şirketler" listesine alınmıştır.

Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumu

Şirketimiz, BDDK tarafından 26.01.2012 tarih ve 4556 sayılı Kurul kararı ile Bankalara değerleme hizmeti verme konusunda yetkilendirilmiştir

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.
https://e-sirket.mkk.com.tr/esir/Dashboard.jsp#/sirketbilgileri/11352